Аніме

Сортувати за:
Фільтр
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені

Купити стікери аніме - колекція для підлітків

Стиль манга виник у 50-х роках минулого століття в Японії. Але в інших країнах він отримав визнання лише через 30 років. Тепер стиль обріс шанувальниками, які прагнуть заповнити свій життєвий простір зображеннями анімованих героїв. І якщо ви також є шанувальниками цього незвичайного стилю, то неодмінно оцініть аніме стікери, які можна використовувати для декорування приміщень та різних предметів побуту.

Як правильно приклеїти вініловий аніме стікер

Після покупки та отримання стікерпаку з аніме потрібно визначитися з місцем її приклеювання та можна приступати до процесу:

 1. Покладіть стікер на стіл або іншу тверду та гладку поверхню. Прогладьте ракелем (щільною пластинкою, яка повинна входити в комплект) для усунення будь-яких, навіть найменших нерівностей та заломів.
 2. Видаліть підкладку, що захищає клейовий шар від пилу та бруду. Наклейте наклейку на кахельну, паперову, дерев'яну або будь-яку іншу поверхню.
 3. Проведіть ракелем по приклеєній наклейці, розпочавши рух від центру та закінчивши до країв. Це допоможе видавити з-під плівки бульбашки повітря.
 4. Переконайтеся, що наклейка приклеєна акуратно, а потім зніміть з неї тонку плівку, яка захищає картинку від подряпин.

Завдяки тому, що анімешні стікери легко приклеюються, процес перетворення інтер'єру займає лише кілька хвилин. Набридлі стікери знімаються не менш просто: подути гарячим повітрям фена, підчепити картинку за край і зняти. Слідів клею не залишиться, тому стікер можна відразу заміняти іншим.

Які стікери з аніме найпопулярніші і куди їх можна приклеїти

У приміщенні, оформленому в стилі манга, діють за принципом «більше — краще». І це стосується меблів, предметів інтер'єру та стікерів, оскільки дух манга не передбачає наявність простору та відсутності ефекту перевантаженості. Тому їх можна клеїти на будь-які поверхні: стіни, вікна, предмети інтер'єру та побуту.
Єдина умова, якої необхідно дотримуватися, вибираючи вінілові анімешні стікерки, - це відповідність тематиці, в якій оформлено приміщення. Крім жанру та сюжетної лінії також враховується колірна відповідність інтер'єру. В іншому випадку передати дух аніме так, як це було задумано, навряд чи вдасться.

Що стосується зображень, то найбільшою популярністю користуються такі теми:

 • Наруто;
 • Покемони;
 • Клинок Розсікаючий Демонів;
 • Jsstore;
 • Атака на Титанів;
 • Луна та Артеміс;
 • Токійський Гуль.

Цими, також іншими стікерами можна обклеювати не тільки приміщення, а й одежу, щоденник. Стікери клеяться не тільки для підкреслення смаків та уподобань, але й для приховування дрібних недоліків, наприклад, подряпин або сколів.

Як замовити стікер з аніме

Щоб купити аніме стікер в Україні необхідно зайти на сайт, вибрати зображення, що сподобалося, і визначитися з його розміром. Якщо необхідне якесь коригування, про це слід згадати в коментарі при оформленні замовлення.