Авторські модульні картини з кількох частин

Сортувати за:
Фільтр
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені

Купити модульні картини для кухні, вітальні, спальні або офісу по гарній ціні

Модульна картина - це набір картин, що складаються з декількох частин. Вони стали популярними в останні роки, оскільки дозволяють виразно оформити простір та створити унікальний дизайн інтер'єру.

Даний тип картин привертає до себе увагу своєю незвичністю та оригінальністю. Зображення розділене на декілька части від 2-х до 4-х таким чином, що кожна частина має свою композицію та виступає як окремий художній твір. 

В даній колекції зібрані зображення в більшості в дво та трьох частин. Зображення можуть бути як вертикальні та і горизонтальні. В каталозі представлено два варіанти розмірів:

  1. 20х30 см.
  2. 60х40 см.

Замовити модульні картини на стіну від виробника недорого

Яскраві друковані модульні картини на полотні - особливості зображень

Зображення, представлені в колекції доступні в різних стилях та дизайнах. Вони можуть бути абстрактними, геометричними, фотографічними або зображати природні пейзажі та міста. Виберіть необхідний параметр у фільтрах та оберіть відповідне зображення.

Готова робота друкується на натуральному холсті з галерейною натяжкою, що підходить для більшості інтер'єрів. Ви можете повісити модульну картину в спальні, вітальні, кухні, офісі та інших місцях. В комплекті вже йдуть всі готові кріпіжі для розміщення картини. Докуповувати нічого не потрібно.

Модульні картини для кухні з кавою фото

Переваги модульних картин

Однією з головних переваг модульних картин є створення абстрактного образу зображення. За допомогою розділення зображення на частини, глядач приділяє більше уваги деталям зображення. Також на стіні декілька зображень виглядають більш цікаво. Ви можете повісити одне зображення на протилежних стінах, створюючи ефект незавершенності та таємниці, який спонує шукати продовження основної ідея, яка зображена на картині. До інших переваг модульних картин можна віднести:

  • Глибина та об'єм зображення;
  • Практичність;
  • Варіативність застосування.

Модульні картини є ідеальним варіантом для тих, хто хоче створити оригінальний дизайн простору та зробити його більш привабливим та цікавим. Вони дозволяють підкреслити індивідуальність та стиль свого простору та додати йому глибини та об'єму.

Абстарктна модульна картина на стіну спальні, вітальні фото

Особливості виготовлення картин модульних

Ми виготовляємо модульні картини з використанням сучасних технологій та високоякісних матеріалів. В колекціях підібрані варіанти картин на будь-який смак та бюджет. Всі зображення друкуються латексними чорнилами на натуральному полотні, що гарантує високу контрастність та якість друку. Сосновий підрамний є стандартом якості, який добре переносить різні температурні умови, від чого картини служить більше 5 років. Прикрасивши таку картину гарним світлом, ви можете отримати гарно декоровану стіну в вашому будинку.

модульні картини на кухню купити в інтернет-магазині Холст-Декор

Висновок

Модульні картини - це не тільки спосіб оригінального дизайну інтер'єру, але й можливість виразити свою індивідуальність та стиль. Вони дозволяють створити глибину та об'єм у просторі, а також зробити його більш привабливим та цікавим. Можуть бути виготовлені в різних стилях та дизайнах, що дозволяє підібрати картину, яка відповідає вашому смаку та бюджету. Крім того, вони є більш практичним варіантом порівняно зі звичайними картинами, оскільки у разі пошкодження однієї частини можна замінити її на нову, без необхідності весь продукт.