Картина поп арт на холсті

Сортувати за:
Фільтр
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені

Картини поп арт на холсті

Поп арт — це один з напрямків художнього мистецтва, який виник в Англії майже дві сотні років тому. Але розвиватися та ширитися світом він почав лише у 50-60 роках минулого сторіччя, спочатку торкнувшись художнього мистецтва, а трохи згодом й інших сфер життя. Ця течія виникла як своєрідна противага експресіонізму, тому її охоче підтримали молоді та творчі люди. Купують поп-арт картини через яскравість кольорів і неординарність зображень, які роблять ці витвори мистецтв родзинкою майже будь-якого дизайну. В нашому каталозі представлені популярні роботи, які можна замовити в п'яти різних варіаціях.

Картины на холсте поп арт Украина фото

Картини поп арт - що характерно для даного напрямку

Стиль поп арт став своєрідним протестом проти консервативних поглядів. Будучи вільним та простим pop-art швидко став популярним, особливо серед жителів США. Ця течія сподобалася не тільки митцям, а й тим, хто просто бажав прикрасити свою оселю, зробити її неповторною та виразною.

Особливістю стилю стало те, що заснований на ідеології культури масового споживання. Тому для створення интер’єрів у цьому стилі:

  1. Використовуються доступні та прості матеріали. Лідером серед них є вироби з пластику та мас маркету.
  2. Поверхні покриваються блискучими, насиченими та яскравими кольорами.
  3. Часто використовуються фотографії зірок та тиражування.
  4. Підійде будь-який предмет, який перетворюється на витвір мистецтва.

Висока контрастність поєднання кольорів підкреслює особливий характер стилю. Але щоб використані у оздобленні яскраві кольори краще сприймалися їм потрібна нейтральна база. Тому приміщення зазвичай оформлюютьсь в стриманих кольорах: чорний, білий, сірий.

Картины поп арт с Чарли Чаплином фото

Якими бувають картини у стилі поп-арт

Найбільш поширеними зображеннями, які використовуються у стилі поп арт, стали:

  • товари щоденного споживання;
  • фотокартки зірок естради та кіно;
  • репродукції картин, написаних відомими майстрами в тематичній обробці;
  • герої мультфільмів.

Неординарно та стильно картина поп арт на полотні буде виглядати поруч з іншим зображенням, або навіть кількома, виконаними в одному стилі. Такі зображення мають бути виконаними в різних кольорових гамах і розвішані на суміжних стінах. Також доцільно купити поп-арт малюнки, які будуть перекликатися з аксесуарами, використаними для оформлення кімнати. Закріпити картини на холсті поп арт можна як на звичайному підрамнику, так і в об’ємній багетній рамці.

Чому варто купити картину поп арт

Купить картины в стиле Поп Арт в Украине

Незалежно від типу зображення картина поп-арт створює у приміщенні особливий настрій. Вони однаково виграшно виглядають як на фоні однокольорових стін, так і тих, які контрастують одна з одною. Неймовірні малюнки зображень стануть стильною прикрасою для будь-якої кімнати, а купити їх можна як для будь-якого приміщення, житлового чи комерційного.

Для оформлення невеликого приміщення можна придбати модульні картини поп-арт. Їх вішають на стіну кількома способами, залежно від зображення, форми та кількості частин. Також в Україні виготовляються поп арт картини на замовлення. Це може бути особисте стилізоване фото, вартість якого буде лише трошки вищою від на вже готові варіанти, надані у каталозі.