Картини з картою Світу на полотні

Сортувати за:
Фільтр
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені

Картини на полотні з зображенням карти Світу

Стильний і універсальний варіант оформлення приміщення - картина на холсті з картами Світу прикрасить будь-яку кімнату. Крім того полотна з даної колекції виконують як декоративну, та к і пізнавальну функцію, підвищуючи інтерес до вивчення нових країн, географічних назв, континентів нашої планти. Найголовніше — такі зображення ніколи не залишаються поза увагою. В поєднанні з креативним дизайном така картина буде відмінним завершальним штрихом в інтер'єрі вашої кімнати.

Ретро картини на холсті з картою Світу в інтер'єрі фото

Які картини з тематикою карти можна купити для оформлення приміщень

В колекції представлено безліч варіантів карт Світу, які підходять для різного типу приміщення, колірної схеми інтер'єру кімнати, а саме:

 • Дзайнерські;
 • Буквенні;
 • Реалістичні;
 • Піратські;
 • Ретро;
 • Карти скарбів;
 • Старовинні та інші.

Готові картини з картою Світу друкуютьмя виключно на натуральне полотно, яке кріпиться на дерев'яний підрамник. Такий варіант стилізації вже є готовим до використання, або можна самостійно додати цікаву рамку або паспарту за вашим бажанням (не входить в комплект). Придбана в нашому інтернет-магазині картина на холсті з мапою Світу підійде для оформлення не тільки офісних, але й житлових приміщень.

Картина на полотні з сучасної картою Світу фото

Більш детально про види зображень, котрі представлені в колекції

Якщо говорити про зображення мапи Світу як про декор, то їх можна розділити на кілька тематичних груп:

 • класичні. Вони мають стандартні контури, властиві звичайним шкільним атласам. Добре виглядають у дитячих, офісах та вітальні, оформлених у сучасному стилі;
 • стилізовані, начебто старі. Цей стиль, який називається «вінтаж» має масу шанувальників, тому область використання таких карт, виконаних у морському та навігаційному стилі, дуже широка. Вінтажна картина з картою Світу на стіні виглядає однаково добре виглядає як у класичних, так і в деяких сучасних інтер'єрах;
 • дизайнерські. Основою створення яких служать класичні мапи, змінені відповідно стилістичним поглядом дизайнера. Для їхнього друку застосовуються різні техніки та матеріали, а самі зображення часто мають дуже мало співпадінь зі звичайними картами.

Абстрактна версія картини карта Світу на холсті підходить тим, хто вважає за краще використовувати для оформлення не шаблонний варіант декорування приміщень.

Картина карта Світу: для яких кімнат підходить краще всього

Декоративний елемент такої картини на холсті настільки універсальний, що може використовуватися як в житлових, так і офісних приміщеннях. Але перш, ніж замовити, необхідно визначитися з колірною гамою та розміром, а також тим, у якій кімнаті вона буде повішена на стіну. Наприклад, дитяча, в якій картина у вигляді карти Світу виконуватиме відразу дві функції:

 1. Естетичну та навчальну. Вона не просто прикрасить житло дитини, а й буде стимулювати тягу до зацікавленості географією. Якщо дитина маленька, то вибір варто зупинити на картинах, доповнених героями з мультфільмів.
 2. Вітальня, в яку чудово впишеться як футуристична картина карта Світу, так і велике панно, інтерпретуючий обрис планети або будь-якого континенту. Головне розмістити картину так, щоб вона не дисонувала з візерунком на стінах або не перекривалася меблями.
 3. Кухня. Ще одна кімната в будинку, для якої можна купити картину з чітким зображенням одного або декількох континентів як схематичним, так і деталізованим. Зважаючи на те, що розміри кухні невеликі для неї, потрібно вибирати картини невеликих розмірів, які не ховатимуться за шторами або різним кухонним начинням.

Дизайнерська картина з картою Світу фото

Карту Світу також можна повісити над узголів'ям ліжка і для цієї мети можна купити будь-який сюжет, що відповідає інтер'єру. Дана категорія є унікальною завдяки своєму нестандартному дизайну та функціональності.