Картини чорно білі на полотні
Картини на полотні чорно-білі
Прикрашати оселі люди почали ще в давнину і з плином часу лише удосконалювалися у цьому вмінні. Щоразу вони вигадували нові способи та ідеї, які постійно змінювали та розвивали. Одним із варіантів декору для дому стали чорно білі картини на стіну, які пасують до різним інтер’єрам, бо створюють неповторну атмосферу в кожному із них.
Картини чорно білі на холсті: особливості колекції
Якщо відокремити один від одного чорний та білий колір, то кожен із них буде викликати абсолютно різні емоції. Коли ж вони поєднані, то утворюють неймовірний тандем, завдяки якому звичайний інтер’єр або деякі предмети у ньому стають більш чіткими та виразними.
Особливістю монохромного зображення є те, що воно наповнює відчуттям гармонії та спокою, притягує погляд і ніколи не набридає. Виконані у чорному та білому кольорах сюжети стають своєрідними акцентами у приміщенні, які притягують погляд і ніколи не набридають. Примітно й те, що чорно-білі картини для інтер’єру не можна назвати одноманітними, бо виконуються вони у різних техніках та стилях. А створити їх може як художник, так і фотограф.
Якими бувають чорно-білі картини
Комбінація кольорів, завдяки якій утворюються картини на холсті чорно-білі часто використовується сучасними художниками. Загалом, на вибір покупців представлені:
- Фотографії. Знімки у чорно-білому кольорі є оригінальною ідеєю для тих, хто обожнює вінтаж та стиль ретро. Це можуть бути як роботи фотографів 50-60 років зроблені в Парижі чи Америці, так і фото сучасників, витримані у відповідному стилі. Прикрасити інтер’єр можна портретами зірок кіно, музики чи спорту, але не менш стильно і цікаво будуть виглядати розміщені на стіні портрети чи колективні знімки членів сім’ї.
- Постери. Альтернативний варіант фотографії, але менш ефектний та влучний. Замовити можна креативні плакати, сюжети із фільму, афіши, рекламні плакати або зображення обкладинок музичних альбомів. Постери доповнять будь-який інтер’єр, а оформити їх можна у стильну, але дуже стриману рамку, яка зробить їх більш ефектними на вигляд.
- Абстракції. Улюблені зображення багатьох дизайнерів інтер’єру. Вони не мають чітких ліній, а тому пасують до будь-якого інтер’єру, а вибрати їх простіше, ніж пейзаж або натюрморт.
- Модульні картини. Це зображення яке складається з кількох частин підходить тим, хто не бажає займати велику частину стіни об’ємними та важкими полотнами.
Зробити модульним можна будь-яке зображення, як картини на холсті так і фото. На стіну частини модульних картин розвішуються на відстані.
Правила розміщення
Щоб чорно-білі картини на стіну виглядали максимально ефектно та стильно при їх розміщенні треба дотримуватися кількох правил:
- Для поєднання кількох картин у різних жанрах треба замовити для них однотипні рамки. У лаконічному та стриманому інтер’єрі картини розміщуються в один ряд.
- Розвішувати зображення треба на рівні очей, це приблизно 1,5 метрів від підлоги. Якщо ж картини купили для столової або дитячої їх можна повісити трохи нижче.
- Горизонтальне розміщення робить стіну довшою і візуально розширює кімнату, вертикальне піднімає стелю.
Якщо картини на полотні чорно білі розміщуються над диваном або ліжком, вішати їх треба строго по середині.