Купити картину на холсті Бенксі в Україні

Сортувати за:
Фільтр
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені

Колекція картин Бенксі

Британський майстер графіті, якого називають художником-партизаном і терористом від мистецтва, на протязі майже двох десятків років залишається невідомим. Його роботи давно визнані світом, а зустріти картини Бенксі, ціна яких складає сотні тисяч фунтів, можна в самих неочікуваних місцях. І поки поціновувачі змагаються за право стати власником шедеврів, їх автор продовжує протестувати проти сучасного суспільства, демонструючи своє ставлення до нього за допомогою малюнків.

Трохи про Бенксі

Під псевдонімом Бенксі ховається талановитий художник, який створює графіті в стилі андерграунд. Вважається, що він з’явився на світ десь у 1974 р., а малювати почав наприкінці дев’яностих. Довгий час його роботи виглядали як звичайні невеличкі графіті, але поступово вони набули масштабності. Через це митцю стало важче втікати від поліції і одного разу він вирішив скористуватися трафаретами. Завдяки цьому рішенню, за доволі короткий проміжок часу, картина Бенксі перетворилася на витвір мистецтва, який приніс художнику світову славу.

Версій на тему хто «такий Бенксі» багато. Але найпопулярнішою серед них стала та, згідно якої майстра звуть Роберт (або Робін) Бенкс. Також з 2016 р. існує твердження, що це Роберт Ганнінгем. Є й інші ідеї, але жодна з них так і не була обґрунтована. Також світом шириться думка, що під ім’ям Бенксі прихована ціла група художників, бо одній людині складно малювати таку велику кількість малюнків, ще й робити це у різних куточках світу.

Те, що майстер залишається невідомим тільки підігріває інтерес шанувальників до його творчості і робить їй непогану рекламу. Завдяки таємничості Бенксі давно перетворився з вуличного художника на справжнісінький бренд, а деякі його роботи були представлені на виставках та отримали нагороди. У листопаді 2022 р. в Україні в місті Бородянка (Київська область) на стіні було помічено графіті присвячене війні. Воно дуже скидалося на роботи Бенксі, а трохи згодом майстер підтвердив свою причетність до роботи, опублікувавши фото будинку на якому вона намальована. Тепер картини на стіну Бенксі можна придбати у вигляді репродукцій, які майже не відрізняються від оригіналу.

Чому варто придбати катини Бенксі на стіну

Роботи цього художника варто придбати тому хто бажає розмістити в своїй оселі щось сучасне, стильне та незвичне. Причинами, згідно яких кожна Бенксі картина на холсті заслуговує уваги є те, що вони:

  1. Виконані в унікальному і одразу впізнаваному стилі, який подобається креативним особистостям. Вони зможуть підкреслити стилістичні вподобання власника та продемонструвати його думки і погляди оточенню.
  2. Сповнені сенсом та є відображенням того, що відбувається зараз в сучасному суспільстві. Картини можуть стати приводом для дискусій з гостями, особливо якщо раптом виникне потреба в терміновому пошуку теми для розмови.
  3. Стають гармонійним,неповторним та сміливим доповненням помешкань, оформлених в стилі лофт або урбанізм.
  4. Можуть мотивувати, надихати та підтримувати.

Картини можна розвішувати на стіни як нежитлових, так і житлових приміщень.

Як купити картини Бенксі

У нашому каталозі ви знайдете великий вибір репродукцій картин провокаційного художника. Для їх придбання вам необхідно:

  • обрати потрібний розмір і тип полотна;
  • визначитися зі способом пересилання та отримання;
  • оформити замовлення.

І пам’ятайте, що вартість оригінальної картини Бенксі на холсті сягає мільйонів доларів. У нас же ви зможете купити фото репродукції майстра, які виконані з високою точністю та у відмінній якості, завдяки чому вони можуть стать не тільки сучасною родзинкою інтер’єру а й стильнім подарунком до свят.