Інтер'єрні наклейки

Сортувати за:
Фільтр
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені

Інтер’єрні наклейки купити

Для декорування приміщень різного типу можна використовувати різні будівельні матеріали, шпалери та фотошпалери. Але існує ще один вид декору, який користується попитом на протязі кількох років і досі не поступається популярністю своїм конкурентам. Цей декор називається інтер’єрні наклейки та відрізняється від інших видів оздоблення помешкань тим, що наклеїти і зняти їх можна самостійно, не витративши на це багато часу та сил.

наклейки на стену

Як використовувати наклейки

Використання наклейок дозволяє оновити приміщення залічені хвилини, а ціна такого декору, у порівнянні з іншими матеріалами, буде мінімальною. Для виготовлення наклейок використовується вінілова плівка, яка витримує фізичний вплив та вологе прибирання, а тому служить досить довго. Ще однією її перевагою є те, що вона не втрачає насиченість кольору під впливом прямих променів сонця.

Приклеюються інтер’єрні наліпки на різні поверхні:

 • стелі;
 • стіни;
 • меблеві фасади.

Наклейки швидко приклеюються та тримаються досить тривалий час на металевих, дерев’яних, пластикових, скляних та інших твердих та гладких поверхнях.

За допомогою такого декору можна оформлювати:

 • житлові приміщення;
 • кафе;
 • магазини;
 • шкільні класи;
 • спортивні зали;
 • дитячі ігрові кімнати;
 • приміщення у дитячих садках та лікарнях.

Вологостійкі наклейки підійдуть для таких приміщень як ванна кімната або басейн. Також з їх допомогою можна декорувати вхідні або міжкімнатні двері.

текстовые наклейки на стену

Як приклеїти інтер’єрні наклейки

Великий вибір зображень дозволяє створити унікальний дизайн у будь-якому приміщенні. Але обираючи зображення, його розмір та стиль потрібно мати на увазі, що перед тим як купити наклейку необхідно заздалегідь визначити точне місце її розташування. Бо якщо декор доведеться знімати та переклеювати другий раз він приклеїться до поверхні вже не так ідеально, та й триматися буде гірше.

Краще розміщувати інтер’єрні наклейки у полі зору, бажано так, щоб вони знаходилися на рівні очей. Це допоможе зробити інтер’єр гармонійним та візуально комфортним для людини. Обираючи наклейки для дитячої кімнати треба пам’ятати про те, що діти сприймають те що їх оточує інакше ніж дорослі. Тому в кімнаті дитини наклейки краще розміщувати трохи нижче, за винятком зони біля ліжка.

Як вибирати наклейки для оформлення інтер’єру

Що ж стосується малюнків, то наклейки з натюрмортами краще розміщувати у кухні, столовій або кав’ярні, зображення супергероїв підійдуть дитячій кімнаті, а чорно-білі мотивуючі написи будуть гармонійно виглядати у кабінеті, магазині, салоні краси чи офісі. Але купуючи наклейки з написами треба звертати увагу на їх смислове наповнення.

Обираючи стиль та форму наклейок, а також зображення, необхідно мати на увазі те, що цей декоративний елемент ніколи не залишатиметься без уваги та буде постійно притягувати погляд. Тому професіонали рекомендують:

 • дотримуватися основної кольорової гами, або навпаки, зіграти на контрасті. Наприклад, для оформлення однотонної стіни світлого кольору купити чорні або темно-сірі або темно-сині, майже чорні наклейки.

Для житлових приміщень треба обирати зображення стриманих відтінків, уникаючи насичених яскравих кольорів. Також не підходять соковиті зображення для кімнат, основне оздоблення яких вже яскраве, бо це зробить інтер’єр не комфортним для тих, хто буде в ньому знаходитися.

Залежно від розміру наклейки можуть стати як окремим елементом декору, так і однією з його частин. Наприклад, з кількох зображень космічної тематики можна створити унікальну композицію, яка буде прикрашати кімнату юного дослідника космосу.