Наклейки для хлопчиків

Сортувати за:
Фільтр
Передзвоніть мені

Інтер’єрні наклейки для хлопчиків

Існує безліч способів того як зробити кімнату дитини індивідуальною та цікавою. Для цієї мети створено багато оздоблювальних матеріалів, серед яких особливим попитом користуються фотошпалери та вінілові наклейки. Але якщо фотошпалери набриднуть їх доведеться знімати, що означає — знову робити ремонт. Тоді як інтер’єрні наклейки для хлопчиків можна знімати та замінювати, але треба пам’ятати, що варіант не стосується паперової основи, на яку були приклеєні стікери.

наклейки для мальчиков

Які наклейки для хлопчиків можна придбати в Holst-decor

На сторінках каталогу представлена велика кількість різноманітних стікерів для дітей, в тому числі наклейки для хлопчиків, серед яких:

 • імена, виконані кількома шрифтами;
 • міста;
 • космічні жителі та планети;
 • літючі кулі;
 • літачки;
 • дракончики;
 • динозаври;
 • гноми;
 • машини.

Стікери підійдуть для оформлення як кімнати малечі, так і підлітка. Йому неодмінно сподобаються наліпки з мотивуючими написами, героями фільмів і коміксів, аніме, тощо.

Наклейки представлені в кількох розмірах, тому обираючи зображення треба звертати на параметри зображення. Наклейки гарно тримаються, але їх краще не переклеювати, бо вони можуть приклеїтися не рівно та вже не так щільно як це потрібно.

Також якщо в каталозі не знайшлося потрібного розміру або зображення ми можемо зробити стікер за індивідуальним замовленням. Але в такому разі ціна такої наліпки буде трохи відрізнятися від заявленої на сайті.

наклейки в детскую для мальчика

Які переваги мають наліпки для хлопчиків

Якщо порівняти стікери для оформлення інтер’єрів з іншими типами оздоблювальних матеріалів, то можна виділити кілька важливих переваг:

 • розмір стікерів менший ніж, наприклад, у фотошпалер. Тому приклеїти їх можна самостійно, без допомоги іншої людини. Але є виключення: напарник може знадобитися тому хто буде клеїти стікер на дерево не маючи попереднього досвіду або якщо наклейка буде досить великою;
 • для виготовлення стікерів використовується високоякісний вініл, який не тільки не має сторонніх ароматів, а й витримує вологе прибирання з неагресивними засобами для миття і чищення;
 • стікери не псуються якщо на них потрапляють прямі сонячні промені. Вони зберігають попередній вигляд на протязі кількох років;
 • наліпки легко знімаються, при цьому вони не залишають слідів. Виключення складає лише папір, який, на жаль, доведеться замінювати.

Також наліпки дитячі для хлопчиків можуть сховати під собою подряпини на меблях, плями на шпалерах та інші неприємності, які виникають під час надмірно активних ігор.

стикеры машины

Куди можна приклеїти інтер’єрну наклейку

Будь-які інтер’єрні наклейки можна приклеїти на стіну, підлогу, стелю, підвіконня або вікно, дзеркало, меблі. Не варто використовувати наліпки для декорування вкритих штукатуркою стін або будь-яких поверхонь із необробленого дерева.

Краще клеїти стікери на гладкі поверхні, але якщо на них є невеличкий рельєф, то все одно наліпка буде прилягати до нього досить щільно, звісно якщо дотриматися правил роботи з ним.

Приклеювати стікери треба приблизно на рівні очей дитини. Але якщо вони використовуються для оформлення стіни біля ліжка, то краще розміщувати зображення трохи вище. Стікери можуть використовуватися як окремо, так і парами. А для створення композицій підійдуть стікерпаки, зображення на яких витримані в одній тематиці.