Наклейки надписи на стіну

Сортувати за:
Фільтр
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені

Текстові наклейки на стіну

Наклейки на стіну — це ідеальне рішення для сучасного інтер’єру. Дизайнери обирають їх через доступну ціну та великий різноманітний вибір, бо ці елементи декору мають безліч варіантів використання. Особливої уваги заслуговують текстові наклейки, за допомогою яких можна прикрасити як дім так і будь-яке нежитлове приміщення.

Плюси наклейок для оформлення інтер’єру

В нашому магазині представлені наклейки які виготовлені з високоякісного вінілу, завдяки якому вироби мають ряд переваг перед іншими елементами декору:

 1. Універсальність. За допомогою стікерів можна декорувати підлогу, стелю, двері, стіни, меблі і навіть дзеркало. Будь-які гладкі поверхні (або ті які мають невеличкий рельєф) можуть запросто стати носієм стікеру.
 2. Екологічність. Матеріали, які були використані для виготовлення наклейок, не вміщують шкідливих домішок та токсичних елементів, тому не причиняють шкоди здоров’ю людей.
 3. Великий асортимент. В каталозі представлено багато варіантів мотиваційних наклейок з написами, які різняться кількістю слів, технікою виконання та розмірами. Але якщо потрібного варіанту не знайшлося можна зробити індивідуальне замовлення, яке буде виконане в найкоротший термін.
 4. Простота використання та довгий строк служби. Для того щоб приклеїти на стіну або іншу поверхню інтер’єрний стікер не треба докладати якихось зайвих зусиль. За умови дотримання всіх вимог що існують до процесу наклеювання стікер буде служити кілька років, навіть якщо на нього будуть потрапляти прямі сонячні промені або волога. Він також з гідністю витримає не тільки сухе, а й вологе прибирання.
 5. Ціна. Вона досить низька, а тому стікери доступні більшій кількості споживачів у порівнянні з більшістю інших елементів декору.

Стікери можна часто міняти, що дозволить «освіжати» інтер’єр швидко та з мінімальними витратами.

Де і на яких поверхнях використовуються мотиваційні наліпки

Мотиваційні наклейки — вдале рішення для офісів та приймалень керівників, кабінетів. Деякі з них підійдуть для оформлення кімнаті підлітка. Наклейки з написами, залежно від тексту, також підійдуть для оформлення квартири, кафе, магазину, салону краси або навіть школи. З їх допомогою можна зробити приховану рекламу, проінформувати про надання якоїсь послуги, початок акції, укріпити свій імідж або заохотити до якоїсь дії.

Приклеїти їх можна до поверхні зі:

 • скла;
 • дерева;
 • плитки;
 • дзеркала;
 • металу;
 • фарби;
 • пластику.

Не підходить для наклеювання стікерів бетон, цеглу, побілку, декоративну штукатурку, покриту воском поверхню ті необроблене дерево.

Чому треба придбати наліпки саме в нашому інтернет-магазині

Магазин Holst-decor пропонує декоративні елементи, які виготовлені тільки з якісних та безпечних матеріалів. До уваги покупців представлені наклейки, які відрізняються:

 • розмірами шрифтів;
 • стилями виконання написів;
 • формами;
 • смисловим наповненням.

В магазині Holst-decor можна придбати наклейки зі святковими написами до дня народження або нового року.

Наші наклейки витримують вологе та сухе прибирання, дію прямих сонячних променів і не псуються якщо на них потрапить вода. Вони гармонійно виглядають у сучасному інтер’єрі та не реагують на температурні коливання.

Якщо з якоїсь причини зроблене на сайті замовлення не підійшло, то його можна повернути в продовж 14 днів з моменту отримання. Звісно, мотиваційні наклейки, які були повернуті відправнику, повинні мати той же вигляд, який був у них при отриманні замовником.