Чи підходять обої на кухню з флізеліну

Категорії
Зміст
 1. Вступ
 2. Переваги виробів з флізеліну
 3. А які ж існують недоліки
 4. Рекомендації щодо вибору
 5. Заключення

Вступ

Під час тривалих посиденьок з друзями на кухні та вечірніх готуваннях ми часто звертаємо увагу на дизайн цього приміщення. Даний тип приміщення - це не лише робоче місце, але й місце, де ми проводимо час, іноді досить багато. Одним із рішень для декору стін є варіант купити фотообої на кухню на флізеліновій основі з вініловим покриттям. Проте, чи вони справді підходять для цього приміщення? Давайте розглянемо це питання ближче.

Переваги виробів з флізеліну

Флізелінові шпалери мають свої переваги, які можуть зробити їх ідеальним вибором, а саме:

 1. Миття та чистка. Флізелінові шпалери мають водонепроникні властивості, що дозволяють легко видаляти плями та бризки жиру, пилу, бруду.
 2. Різні варіанти дизайну. На ринку доступні колоекції різних кольорів та стилів, що дозволяє вибрати варіант, який ідеально впишеться у ваш дизайн. Також можливо надрукувати абсолютно будь-яке зображення, яке вам подобається.
 3. Довгий строк експлуатації. Вироби з флізеліну славляться своїм довготривалим терміном використання, і вони можуть служити вам протягом багатьох років без втрати якості. Саме полотно має високий рівень щільності, який продовжує строк використання продукту.

А які ж існують недоліки

Проте, існують і недоліки використання даного типу шпалер і цього не треба приховувати. Перед тим, як вирішити, чи дійсно вам підходять флізелінові фотошпалери на стіну, рекомендуємо завжди вивчити сильні та слабкі сторони таких виробів:

 1. Погана вентиляція приміщення. Якщо у вашій кімнаті часто високий рівень вологісті та є можливість виникнення конденсату, то флізелінові шпалери можуть бути менш стійкими до цих умов, порівняно з іншими видами облицювальних матеріалів.
 2. Враховуйте рівень можливих пошкоджень. У кухні можуть виникати ситуації, коли шпалери можуть бути пошкоджені внаслідок ударів об'єктів чи невмілих рухів. І в такому випадку відновлення може бути важким завданням.
 3. Вибір правильного дизайну. Не всі дизайни флізелінових шпалер підходять для кухні. Важливо обрати такий дизайн, який буде легко поєднуватися з іншими елементами інтер'єру та меблями кухні.

Рекомендації щодо вибору

Якщо ви все ж вирішили поклеїти обої на флізеліні в кухні, ось деякі рекомендації, як зробити правильний вибір:

 1. Вибирайте водонепроникні вироби. Важливо вибирати шпалери, які мають захист від води, щоб уникнути пошкоджень від вологи. Рекомендуємо дивитися на щільність основи від 310 гр/м.кв.
 2. Ретельно вибирайте місце для поклейки. Найкращим варіантом будуть ділянки приміщення, які не мають прямого контакту з кухонними приладами та великою кількістю води. Розгляньте можливість комбінованого застосування з кахелем або кухонним фартуком.
 3. Обирайте нейтральний дизайн. Нейтральні та спокійні дизайни можуть бути найбільш практичним вибором для кухні, оскільки легше поєднуються з іншими кольорами та елементами інтер'єру.

Заключення

Вибір шпалер - це відповідальне рішення, яке варто робити з урахуванням усіх переваг та недоліків цього матеріалу. Незалежно від вашого вибору, важливо дотримуватися догляду за ними та забезпечувати правильну вентиляцію у кухні для підтримання їхньої якості та тривалості.

Рекомендовані товари
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*