Найчастіші помилки при виборі флізелінових шпалер

Категорії
Зміст
 1. Найпоширеніші помилки при виборі флізелінових шпалер
 2. 1. Недостатня підготовка поверхні
 3. 2. Неправильний вибір малюнка або кольору
 4. 3. Вибір низької якості матеріалу
 5. Переваги та недоліки флізелінових шпалер
 6. Переваги:
 7. Недоліки:

Найпоширеніші помилки при виборі флізелінових шпалер

При виборі флізелінових шпалер для свого житла важливо уникати деяких типових помилок, щоб забезпечити максимальний комфорт та естетичність приміщення. Нижче ми розглянемо найпоширеніші недоліки, які варто уникати при виборі флізелінових шпалер.

1. Недостатня підготовка поверхні

Першою і однією з найважливіших помилок є недостатня підготовка поверхні перед замовленням. Досить часто із-за нерівностей стіни, зображення не покриває її повністю, залишаючи непривабливі відступи по бокам. Досить суттєва деталь, тому ще це може призвести до непривабливого вигляду та навіть руйнування дизайнерського задуму. Так як шпалери з флізеліну не є бюджетним рішенням, тому рекомендуємо ретельно переконайтися, що поверхня рівна, чиста від пилу, жиру та старого шпаклювання, а також що всі тріщини та дірки замазані. Саме тоді можна вимірювати стіну. 

2. Неправильний вибір малюнка або кольору

Ще одна поширена помилка полягає в неправильному виборі малюнка або кольору шпалер. Важливо враховувати розміри кімнати, освітлення та загальний стиль оформлення приміщення. Наприклад, темні кольори можуть зробити приміщення виглядати меншим та темнішим, тоді як світлі відтінки зроблять його більш просторим і світлим. Також для маленкьої кімнати не рекомендуємо вибирати композицію з великим малюнком на всю стіну. Це також візуально зменшить кімнату. Для маленьких кімнат краще всього брати малюнки з елементами лінійної перспективи, або повторюванністю елементів. 

Для великих кімнат підходять краще світлі композиції з використанням різних малюнків. Досить часто використовуються фотошпалери з великими квітами або з шпалери з пір'ям. Такі композиції чудово підкреслять розміри кімнати та додадуть шарму та гармонії в приміщенні.  

3. Вибір низької якості матеріалу

Не менш важливою є якість флізелінових шпалер. Вибір низької якості матеріалу може призвести до швидкого зносу, вигоряння кольору та відклеювання. Обирайте шпалери відомих виробників та звертайте увагу на відгуки і рейтинги товарів. Так як шпалери на флізеліновій основі не є бюджетним рішенням, рекомендуємо звертати увагу на наступні характеристики товарів:

 • Друк: латексний (найкраще технологія HP Latex гарячого тиснення).
 • Щільність основи: від 200 гр/м.кв.
 • Наявність вінілового покриття.
 • Можливість покрити лаком - не обов'язково, але як додаткова перевага.

Переваги та недоліки флізелінових шпалер

Переваги:
 1. Висока міцність та довговічність.
 2. Водо- та вологостійкість, що робить їх ідеальними для використання у вологих приміщеннях.
 3. Легкість у догляді: можна протирати вологою губкою.
 4. Можливість маскування дрібних нерівностей поверхні.

Недоліки:
 1. Висока ціна порівняно з іншими видами шпалер.
 2. Досить важко підібрати самостійно зображення.
 3. Процес поклейки потребує певних навичків.

Загалом, вибір флізелінових шпалер може бути вигідним для вашого будинку або офісу, якщо правильно підготуватися та вибрати відповідний матеріал. Уникайте зазначених вище помилок і насолоджуйтеся красою та практичністю вашого нового оформлення!

Рекомендовані товари
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*