Як правильно вибрати фотообої на стіну з малюнком

Категорії
Зміст
 1. Вступ
 2. Визначтесь з місцем поклейки
 3. Виберіть малюнок, який підходить до вашого інтер'єру
 4. Обирайте якісну основу
 5. Врахуйте світлові умови в кімнаті
 6. Варіанти фотообоїв з малюнком на стіну

Вступ

Один з найпростіших і швидких способів оновити інтер'єр вашого дому - поклеїти фотообої з малюнком. Але як правильно вибрати готовий виріб, щоб доповнити ваші інтер'єрні рішення і створити гармонійне сполучення з іншими елементами дизайну приміщення? Давайте розглянемо кілька кроків, які допоможуть вам зробити правильний вибір.

Визначтесь з місцем поклейки

Першим кроком є визначення місця, де ви будете клеїти фотообої. Це допоможе вам визначити правильну ширину і висоту обоїв, а також розташування малюнка на них. Наприклад, якщо ви плануєте поклеїти обої на стіну за ліжком, то вам потрібно знати їхній розмір та який малюнок буде зручний для спостереження в цьому місці. Також важливо роль при виборі місця поклейки грає наявність вікон. Краще всього клеяти шпалери на стіні, навпроти вікна. Саме вікна можуть створити гарну тінь, яка зробить вашу стіну більш гарною для сприйняття.

Виберіть малюнок, який підходить до вашого інтер'єру

Коли ви вже визначились з місцем, наступним кроком буде вибір малюнка, який буде виглядати гармонійно з вашим інтер'єром. Ви можете обрати малюнок з природою, абстрактні малюнки або геометричні візерунки. Найкраще обирати малюнок, який буде доповнювати кольорову гаму вашої кімнати і створювати атмосферу затишку. Для цього рекомендується використовувати кольорову палітру, або кольоровий круг. Він допоможе вам зорієнтуватись з відповідними кольорами та створити відповідну кольорову гамму. Якщо такого круга немає, то можна знайти його в інтернеті. Не потрібно купувати, просто скачайте картинку за якою буде легше орієнтуватись. Для приміщень краще всього підходить сусіднє поєднання кольорів. Це кольори, які знаходяться один біля одного на кольоровому крузі. 

Враховуйте також колір ваших меблів та вже існуючого інтер'єру і виходячи з цього обирайте зображення. Не завжди зображення, яке нам подобається, буде граним рішенням для поклейки на стіну. 

Обирайте якісну основу

При виборі також варто звернути увагу на якість друку. Якість друку має велике значення для отримання яскравих та чітких зображень, які не втратять свій вигляд з плином часу. Краще обирати фотообої з високоякісним друком на якісному матеріалі. Флізелін з вініловим покриттям та латексний друк є сучасним стандартом якості, яке дає максимальну якість зображення. Саме такі фотошпалери купити можете в нашому каталозі зображень.

Врахуйте світлові умови в кімнаті

Світлові умови в кімнаті також впливають на вибір фотообоїв. Якщо у вашій кімнаті є багато природного світла, то ви можете обрати зображення з більш насиченими кольорами та деталями, оскільки вони будуть добре освітлені. Але якщо вибір падає на кімнату з меншим природним світлом, то краще вибрати з менш яскравими кольорами та деталями.

Варіанти фотообоїв з малюнком на стіну

Якщо ви ще не знаєте, який малюнок ви хочете на своїх фотообоях, ми зібрали для вас список популярних варіантів:

 1. Пір'я. Колекція з мальовничими піринками дозволять вам створити атмосферу затишку та спокою у кімнаті.
 2. Абстракція. Колекція з абстрактним малюнком дозволять вам відтворити відчуття сучасного мистецтва у вашій кімнаті.
 3. Квіти. Колекція з квітами - це прекрасний вибір для створення романтичного настрою у кімнаті.
 4. Тварини. Колекціяз малюнком тварин дозволять вам відчути близькість до природи та додадуть кімнаті елементів звіриного світу.
 5. Листя. Колекція з листям дозволять вам відчути динаміку та енергію у вашій кімнаті.

Отже, щоб правильно вибрати фотообої на стіну з малюнком, вам потрібно визначити місце, де вони будуть встановлені, обрати малюнок, який підходить до вашого інтер'єру, розглянути якість друку та врахувати світлові умови в кімнаті. Не забувайте, що шпалери - це важливий елемент інтер'єру, який доповнює всі інші елементи, тому варто підійти до вибору з відповідальністю.

 

Рекомендовані товари
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*